Політолог: «Зараз для України відкрився шанс покарати Росію за допомогою НАТО»

В Пентагоні відкрито говорять про намір перекинути війська НАТО на Схід Європи для захисту партнерів від російської агресії.

Ця новина має стратегічне значення для України. Про це на своїй сторінці в Facebook написав відомий український блогер, політичний експерт Кирило Сазонов.

“Шанс для України. Такий величезний і дуже хороший шанс на дуже серйозне, якщо навіть не ключове місце, в американській стратегії безпеки в Європі. І в стратегії НАТО”, – написав Сазонов.

Він висловив надію, що Україна цей шанс не втратить, так як нового доведеться чекати не один десяток років.

Блогер звернув увагу на те, що намір про перекидання військ на Схід Європи відкрито заявив глава Пентагону Марк Еспер. При цьому він чітко позначив причину: агресивна зовнішня політика Кремля.

Важливо, що союзниками Еспер позначив країни Балтії, Болгарію, Польщу, а також Румунію. Сазонов вважає, що Київ повинен зробити все, щоб Україна також опинилася в цьому списку.

Це одне з найголовніших завдань для української дипломатії сьогодні. Сазонов звернув увагу, що в США відкрито говорять про стурбованість мілітаризацією українського Криму Росією. Київ повинен використовувати цей козир.

Для України така співпраця буде грандіозним успіхом, запевнив експерт. “Військова база США … гарантує безпеку краще, ніж цілий вагон з” Будапештський меморандум “… Україна повинна стати реальним союзником США, стратегічним союзником. Східним фронтом”, – підкреслив Сазонов.

Він уточнив, що Україні варто активно обговорювати з Вашингтоном розміщення не тільки сухопутних, але і морських військових баз. “Це найреальніший проект, який гарантує безпеку України від нової агресії РФ”, – написав блогер. Він запевнив, що Кремль на Криму і Донбасі не зупиниться і Україні варто готуватися до подальшої боротьби.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *