Connect with us

Український погляд

Петро Порошенко заявив про перемогу Європейської Солідарності у 5 регіонах

Без рубрики

Петро Порошенко заявив про перемогу Європейської Солідарності у 5 регіонах

Порошенко заявив про перемогу Європейської Солідарності в 5 регіонах. Йдеться про Львівську, Тернопільську, Рівненьку і Київську області та місто Київ.

Це найбільше серед усіх національних партій.


Учора відбулися вибори до органів місцевого самоврядування. Наша команда мала безсонну ніч — по всій Україні були відпрацьовані моделі захисту волевиявлення громадян.
Дуже вдячний усім громадянам, які абсолютно чітко і послідовно своїм голосуванням підтримали політичну силу, яка стоїть на засадах європейської та євроатлантичної інтеграції. Партію, яка чітко і послідовно впроваджує реформи, згармонізовані із законодавством Європейського Союзу. Яка реалізує курс, закладений у Конституції України щодо постійного членства у ЄС і НАТО.
Голосування українців свідчить, що наша команда зробила усе в цьому напрямку і під час перебування при владі, і за півтора роки в опозиції до діючої влади, реваншу та втягування країни назад у зону впливу РФ, під час знищення армії та скасування реформ.

Європейська Солідарність обіцяла громадянам, що буде парламентським спецназом. Ми так і діємо!
Ми будували кампанію на базі програмних положень нашої політичної сили. Сили, яка має чітке ідеологічне визначення, базується на чітких ідеологічних цінностях. Політика державників, українських патріотів, які реалізують позицію розбудови України. Саме така позиція є секретом нашого безумовного успіху та перемоги на виборах. Вдячні українцям за підтримку! Вона нас дуже надихає. Особливо дякую депутатам, які продовжують перебувати на дільницях і захищати результати волевиявлення громадян.
Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top