Connect with us

Український погляд

Партія Порошенка наздогнала у рейтингу «Слугу народу» та ОПЗЖ

Без рубрики

Партія Порошенка наздогнала у рейтингу «Слугу народу» та ОПЗЖ

Електоральна підтримка «Європейської Солідарності», «Слуги народу» та «Опозиційної платформи — За життя» — зрівнялась, різниця між ними знаходиться в межах похибки.

Такі дані оприлюднили на підсумковій прес-конференції «Новорічні сподівання і несподіванки: з якими почуттями і думками українці проводжають старий і зустрічають Новий рік» представники Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, Центру Разумкова та КМІСу.

За даними соціологів, партія Порошенка з минулих парламентських виборів додала близько 10%, і зараз за неї готові проголосувати 17% тих, хто готовий йти на вибори та визначився.

Партія Зеленського, яка на парламентських виборах 2019 року отримала більше 43%, зараз має 18% підтримки. За даними соціологів, за межами 5-відсоткового бар’єру знаходяться партії «Голос», «Українська стратегія Гройсмана», «Свобода», «Удар» та інші.

Подібні тенденції раніше фіксувало й опитування Центру Разумкова, проведене з по 9 грудня. За даними Центру Разумкова, якби найближчим часом відбувалися вибори до Верховної Ради України, партія «Слуга народу» отримала б 26,5% тих, хто має намір взяти участь у виборах і визначився. За партію «Європейська Солідарність» готові віддати свій голос відповідно 19,5%.

Загальнонаціональне репрезентативне опитування проведене Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно із Київським міжнародним інститутом соціології методом особистого інтерв’ю з 5 до 13 грудня 2020 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Дослідження КМІС проведене з 4 по 8 грудня 2020 року методом телефонного опитування. В обох дослідженнях опитано по 2000 респондентів. Похибка складає 3,3%.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top