Connect with us

Український погляд

Офіс Єрмака навмисно занижує статистику по COVID-19, сподіваючись, що проблема мине сама

Без рубрики

Офіс Єрмака навмисно занижує статистику по COVID-19, сподіваючись, що проблема мине сама

Офіс Зеленського спеціально занижує статистику нових випадків коронавірусу.

На другому тижні у Зеленського нарешті зрозуміли, що «карантин вихідного дня» не впливає на поширення коронавірусу. За інформацією наших джерел, МОЗ прогнозує, що Україна вже на цьому тижні перетне межу в +15 тисяч випадків на добу, а в перший тиждень грудня впритул наблизиться до 20 тисяч\доба. Ці ж дані вони передали главі ОП Андрію Єрмаку.

Нам вдалось дізнатись, що через невтішні прогнози і провал з «карантином вихідного дня» Зеленський боїться масштабних протестів та втрати залишків підтримки з боку малого і середнього бізнесу. Тож на Банковій знайшли геніальний вихід — знизити кількість тестувань і показати динаміку на зменшення добового показника виявлених інфікувань.

Наші докази ми наводили сьогодні трохи раніше.

Кажуть, Зеленський боїться ухвалити бодай якесь рішення щодо карантину, бо не знає виходу із ситуації, в яку сам себе загнав – потреба повного локдауну при пустій казні. Звідси непослідовні оцінки з вуст влади про те, коли його вводити: при 9, 10, 15 чи 30 тисяч хворих на добу. Наразі на Банковій сподіваються дотягнути до Нового року, хоча удар по підприємцях в святковий, тобто найбільш прибутковий, період буде ще болючіший, ніж в звичайний час.

Але головна стратегія Зеленського залишається традиційною – нічого не вирішувати і сподіватись, що проблема мине сама

Зелені Чоловічки

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top