Connect with us

Український погляд

Офіс Єрмака готує нову атаку на Прямий канал, — ЗМІ

Без рубрики

Офіс Єрмака готує нову атаку на Прямий канал, — ЗМІ

Печерський суд дозволив ДБР провести обшуки на опозиційному телеканалі «Прямий».

Кошмарити телеканал продовжують у старій справі про нібито незаконну купівлю-продаж телеканалу – більш ніж за рік ніхто з правоохоронців не знайшов жодних доказів порушень.

Чому це замовлення влади? Бо ДБР не чіпає жоден телеканал з прокремлівського пулу Медведчука. Ми дізнались, що Зеленський особисто вимагає арешту Прямого, який перетворюється на лідера інформаційного мовлення через зросійщення основних конкурентів. Тому для Зеленського принципово закрити рота тим, хто систематичного його критикує і викриває корупційні схеми нинішньої влади.

За нашою інформацією, цю атаку організовує та курує Олег Татаров – радник Єрмака в ОП та соратник Портнова, який відповідає за правоохоронну систему та безпосередньо ДБР. Посиленням тиску на незалежне ЗМІ, Татаров намагається заслужити прощення Зеленського за своє інтерв’ю, де він підставив президента наїздами на Ситника та НАБУ.

Переконані, якщо Татарову врешті вдасться накласти протиправний арешт на телеканал – це дасть йому індульгенцію Зеленського за будь-які вчинки.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top