Connect with us

Український погляд

На замовлення Єрмака готуються провокації проти Порошенка

Без рубрики

На замовлення Єрмака готуються провокації проти Порошенка

На замовлення Офісу президента Зеленського в Києві організовують провокації, спрямовані проти п’ятого Президента Петра Порошенка та партії «Європейська солідарність».

Про це повідомив народний депутат Володимир Ар’єв.

За інформацією Володимира Ар’єва, планується провокація біля будинку п’ятого Президента Порошенка. Вранці також відбулося «пікетування» біля офісу партії»Європейська солідарність», частина учасників якого не змогли навіть пояснити суть своїх вимог, відмовлялись від спілкування і ховали обличчя.

«Часи «тітушок», коли Янукович насилав на опозицію натренованих і проплачених людей, повернулися. Ви бачите групу людей, які зараз збираються за замовленням Офісу президента України, особисто Зеленського, котрий злякався того, що йому доводиться відповідати за все те, що він наробив, зокрема, за розвал фінансів, за повний провал підготовки до другої хвилі коронавірусу. Він зараз намагається всі свої провали переключити на свого попередника Порошенка», – говорить народний депутат.

«Зараз люди збираються їхати за гроші Офісу президента і влаштовувати акцію, за нашою інформацією, під будинком Петра Порошенка. Все це напряму пов’язано з тою акцією, яка сьогодні була під будинком, де розташований Офіс «Європейської солідарності», – зауважив Ар’єв.

Нардеп зазначив, що в Офісі Зеленського намагаються відволікти увагу від катастрофічних провалів влади і дедалі очевиднішої колаборації з проросійською п’ятою колоною.

На тлі обшуків у Музеї Небесної Сотні, переслідування активістів Майдану, порушення за заявою Рената Кузьміна кримінальної справи проти лідерів Революції Гідності Офіс президента Зеленського намагається створити фейковий інформаційний привід і дискредитувати лідера опозиційної політичної сили – переконаний Ар’єв.

«Ми вважаємо, що це є яскравим проявом слабкості влади. Тому що сильна влада бере на себе відповідальність. І вже, Володимире Олександровичу Зеленський, пора відповідати за півтора року своєї діяльності, а не намагатися все спихнути на свого попередника. Півтора року – це вже зараз уже всі ваші фейли. Тому що сьогодні ви розвалюєте і розкрадаєте армію, крадете мільярди гривень на програмі «Великого будівництва», – зауважив Ар’єв.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top