Connect with us

Український погляд

Мати двох дітей та військовослужбовець ЗСУ загинула на Донбасі, подробиці (фото)

Без рубрики

Мати двох дітей та військовослужбовець ЗСУ загинула на Донбасі, подробиці (фото)

У селі Вовчок Вінницької області 11 січня поховали 29-річну військовослужбовицю Вікторію Слободянюк. Декілька днів тому стало відомо про те, що вона нібито наклала на себе руки в зоні проведення Операції Об’єднаних сил.

Молода військова служила в Збройних силах за контрактом із березня 2019 року, в 59 окремій мотопіхотній бригаді імені Якова Гандзюка, де вона мала звання старший солдат. Про втрату повідомили у Вінницькій обласній державній адміністрації.

Зазначається, що Вікторія Слободянюк проходила військову службу в зоні проведення ООС, проте її підрозділ не перебував на передовій.

Військова померла 8 січня 2021 року – її знайшли повішеною у власній кімнаті. За даними джерел «Суспільного», вона вчинила самогубство в районі розташування свого підрозділу у місті Бахмут Донецької області.

Обставини смерті не розголошуються, нині триває розслідування інциденту. За словами співслуживців, жодних конфліктів, пов’язаних із нею, не траплялося.

У Вікторії залишилося двоє малолітніх доньок – 10 і 8 років, яких вона виховувала сама. Дівчатка живуть у сестри померлої.

Поховали молоду військову у селі Вовчок Немирівського району Вінницької області, де вона проживала із дітьми.

Військову поховали на Вінничині
Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top