Connect with us

Український погляд

Кравчук хоче провести вибори в ОРДЛО без українських партій

Без рубрики

Кравчук хоче провести вибори в ОРДЛО без українських партій

Місцеві вибори на Донбасі можливо провести за мажоритарною системою, але тільки після відновлення контролю України над територією ОРДЛО і над українсько-російським ділянкою кордону.

Про це заявив глава української делегації у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук в інтерв’ю мокшанським ЗМІ.

За його словами, український парламент готовий розробити відповідний закон.

“Верховна Рада підготує такий спеціальний закон про вибори. Я не виключаю, що закон про вибори може передбачати не обов’язково пропорційну систему партій. Можливо, це буде мажоритарна система. Але це поки що мої міркування з цього приводу”, – уточнив політик.

При цьому Кравчук назвав умови для проведення місцевих виборів на сході України.

“Спочатку ми пропонуємо синхронну демілітаризацію цієї території, виведення всіх незаконних збройних формувань, зброї. Потім Україна бере під свій особистий контроль кордон і територію, не здійснюючи якихось сьогодні кроків, які можуть бути зроблені через півроку-рік”, – зазначив він.

Також глава делегації повідомив, що після виборів на Донбасі буде розроблено закон про специфічні умови місцевого управління в регіоні.

“Далі формується, за результатами виборів, місцева влада. І ця влада починає діяти разом з Україною, а держава бере на себе відповідальність за створення умов для нормального, але специфічного життя людей на цій території з урахуванням того, як вони бачать це життя, як вони хотіли”, – пояснив він.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top