Connect with us

Український погляд

Конституційний суд відшив узурпатора Зеленського та запропонував почитати Конституцію

Без рубрики

Конституційний суд відшив узурпатора Зеленського та запропонував почитати Конституцію

Судді Конституційного суду порадили президенту почитати Конституцію. На сьогоднішньому засіданні судді КСУ приняли заяву, суть якої така — президент не має права знімати з посади суддю КСУ. Голову КСУ Тупицького — й поготів. А якщо президент знімає — це неправомірне втручання в роботу судової влади.

До того, на сайті КСУ вивісили науковий висновок Науково-консультативної ради КСУ на 15 аркушів. Суть висновку та сама: «ПреЗЕдент, читай конституцію! Це корисно».

Просто зрозумійте глибину глибин. Всі ці дні Тупицого пресували, аби він сам подав у відставку за гору медяників і повну й цілковиту амністію. Суддів КС шантажували минулими гріхами і облещували майбутніми посадами для них і дітей їхніх.

Вчора представник ВР (читайте — служок) в КСУ Ольга Совгіря заявила що КСУ не має повноважень розглядати конституційність будь-яких актів з власної ініціативи — натяк був більш ніж промовивстий.

Але, судді КСУ зібралися і «листа запорожців заленому султану» — написали. При чому у настільки юридично вивірених формулюваннях, що не прикапаєшся. А у КСУ в артиві ще Єаропейський суд з прав людини, позов до якого ризикує си-и-и-ильно зіпсувати ЗЕкоманді стосунки з Заходом і особливо — з МВФ.

Шкода — нема в ОПУ людей обізнаних на історії. А то мали б пояснити ЗЕкоманді. Аби ставати узурпатором, треба бути або Бонапартом, або Салазаром. А коли в узурпатори лізе комік — виходить лише сміх. Крізь сльози.

Печера Дракона

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top