Connect with us

Український погляд

Компанії, пов’язані з Медведчуком, будують дорогу між Росією і Китаєм

Без рубрики

Компанії, пов’язані з Медведчуком, будують дорогу між Росією і Китаєм

Компанії, пов’язані з родиною нардепа від “Опозиційної платформи – За життя”, кума президента РФ Віктора Медведчука і його соратника Тараса Козака, будують канатну дорогу між Росією та Китаєм. Про це йдеться в розслідуванні програми “Схеми” “Дорога в Китай“, передають Патріоти України.

Журналісти з’ясували, що власник і директор російської компанії “ВЕД Девелопмент” Олександр Барімов, що будує канатну дорогу, одночасно є гендиректором АТ “Ньюйол”. При цьому “Ньюйол” входить до структури “Південь Енерго” – компанії, бенефіціарною власницею якої є дружина Медведчука телеведуча Оксана Марченко.Зазначається, що Барімов спільно користувався однією машиною із засновником АТ “Ренесанс” Олександром Мартиненком. Згідно з декларацією Медведчука, бенефіціарною власницею в даному випадку також є Марченко.

Крім цього, у Марченко з Барімовим є фінансові взаємини – придбання цінних паперів – на значні суми (понад 133 млн рублів). А протягом 2016-2018 років, коли народний депутат України Тарас Козак вказував російську фірму «Добробут Інвест» як свою власну, її директором був Барімов – уродженець Білорусі, який отримав російське громадянство в 2004 році.

Крім “ВЕД Девелопмент”, в будівництві канатної дороги бере участь група компаній “Регіон”, пов’язана з сім’єю Медведчука. Місцева влада називає її головним інвестором зведення “канатки”.

ГК “Регіон”, як зазначено на її сайті, контролюється російським бізнесменом Сергієм Судариковим, якого в російських ЗМІ називають близьким до глави “Роснафти”, і давнім другом Путіна Ігорем Сєчіним.

У листопаді 2019 року російський ” Інтерфакс» повідомив, що брат лідера ОПЗЖ Сергій Медведчук “бере участь у прийнятті рішень щодо розвитку ВАТ “Аптечна мережа 36,6″”. Крупним акціонером цієї компанії є “Московський кредитний банк” з Концерну “Россіум”, який тоді очолював Судариков.

Кум Путіна в коментарі журналістам підтвердив, що його брат Сергій співпрацює із зазначеними компаніями, проте заявив, що сам не має бізнес-інтересу в будівництві канатної дороги і не знайомий з Барімовим.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top