Connect with us

Український погляд

Командир 72-їй бригади не захотів помститися окупантам за вбитого побратима

Без рубрики

Командир 72-їй бригади не захотів помститися окупантам за вбитого побратима

Після поранення українського захисника ворожим снайпером на Донбасі військовослужбовці не застосували вогонь у відповідь, бо так вирішив їхній командир. Він вважав, що збереження життя бійця – важливіше.

Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак на зустрічі зі ЗМІ 25 листопада. Генерал-полковник також пояснив появу на окупованих територіях російських снайперів.

«Коли я запитав керівника бригади (72-ї ОМБр. – Ред.), чому не відкривався вогонь, він відповів, що після ураження снайперським вогнем боєць залишався живим, тому військовослужбовця евакуювали. Командир вирішив, що життя важливіше, і я вважаю, що це правильно«, – зазначив він.

Хомчак підкреслив, що ухвалення рішень на місці командиром – одна з ідеологій НАТО. Водночас додав, мовляв, це не означає, що в інших випадках бійці на передовій діють так само. Він нагадав, що коли бойовики вбили двох військовослужбовців із 36-ї бригади ЗСУ, у відповідь було застосовано мінометний вогонь.

За словами головнокомандувача ЗСУ, нещодавно до ОРДЛО з Росії прибуло приблизно 12 снайперських груп, одним із завдань яких є провокація ситуації на передовій, аби викликати вогонь у відповідь.

«Це добре підготовлені групи. Коли російський снайпер вистрілив у нашого бійця, й українські військові почали надавати йому допомогу, то одразу пролунав постріл іншого снайпера», – підсумував Хомчак.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top