Connect with us

Український погляд

Кабмін «під шумок» підвищив українцям на 35% ціни на газ

Без рубрики

Кабмін «під шумок» підвищив українцям на 35% ціни на газ

Народний депутат «Слуги народу» Олександр Дубінський зазначив, що поки увага громадськості прикута до конституційної кризи, Кабінет Міністрів підняв тарифи на газ для населення.

Про це Дубінський написав на своїй сторінці в фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

«Тим часом, під шумок боротьби з Конституційним Судом, в результаті рішень Кабміну газ для населення подорожчав на 35%», — заявив «слуга народу».

Під шумок боротьби з КС, унаслідок рішень Кабміну, газ для населення подорожчав на 35%, - слуга народу Дубінський 01

Ціни на газ у листопаді знову пішли вгору після паузи в місяць виборів.

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» встановила ціну на природний газ для побутових клієнтів у листопаді 2020 року на рівні 6,33 грн/куб. м з ПДВ і без урахування вартості розподілу (доставки). Порівняно із жовтнем ціна газу зросла на 34,7%, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Нагадаємо, «Нафтогаз» різко підвищив ціни на газ для населення в серпні-вересні. Зокрема, ГК «Нафтогаз України» підняла ціну в серпні на 9% до 3,24 грн/куб. м. У вересні ціна газу зросла ще на 45% до 4,70 грн/куб. м. Крім того, «Нафтогаз» підвищив річну ціну на газ для населення з 4,73 грн/куб. м до 5,24 грн/куб. м.

Зазначимо, «Нафтогаз» відмовився від підвищення цін на газ для населення в місяць виборів. Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» встановила ціну на природний газ для побутових клієнтів в жовтні 2020 року на рівні 4,70 грн/куб. м з ПДВ та без урахування вартості розподілу (доставки). Порівняно з вереснем ціна газу не змінилася.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top