Connect with us

Український погляд

Зробили себе разом: українцям вперше за 3 роки підняли тарифи на електроенергію

Без рубрики

Зробили себе разом: українцям вперше за 3 роки підняли тарифи на електроенергію

Вперше за 3 роки підняли ціну на електроенергію для населення.

Сьогодні на своєму засіданні Кабмін скасував пільговий тариф для населення на перші 100 кВт/ч у місяць за 90 копійок і зафіксував ціну для побутових споживачів на рівні 1.68 грн за кВт/ч до 31 березня 2021 року.

Оскільки ціна 1.68 грн за 1 кВт/ч зафіксована лише до березня 2021 року, чекаємо чергового підвищення ціни вже навесні.

Нагадаємо, що тарифи на електроенергію для населення не піднімались з 2017 року‼️

От такий подаруночок Вам під ялиночку від Зеленського


Кабінет міністрів скасував пільговий тариф 90 коп./КВт год на перші 100 кВт год для побутових споживачів із 1 січня 2021 року

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 28 грудня.

«Продовжити вирішимо ПСО до 31 березня 2021 року і встановити фіксовану ціну для побутових споживачів на рівні 1,68 грн/кВт год», – повідомив в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко на засіданні уряду.

З 1 січня 2021 року весь обсяг спожитої електроенергії побутові споживачі оплачуватимуть за єдиним тарифом – 1,68 грн/кВт год. Цей тариф діятиме до 31 березня 2021 року.

Загалом, проєкт в.о. міністра Юрія Вітренка зберігає занижені тарифи на електроенергію для населення. Навіть після підвищення вони будуть приблизно вдвічі нижчими за реальні ринкові ціни на електричну енергію.

Нагадаємо, що тарифи на електроенергію для населення не переглядалися з березня 2017 року. Вони становлять 90 коп./КВт год за перші 100 кВт год і 1,68 грн/кВт.год за решта обсягу місячного споживання. Це більш ніж учетверо менше за середній тариф в Європі.

За даними Міністерства енергетики, тариф для населення в грудні 2020 року навіть не покриває витрати на доставку електроенергії від електростанцій до кінцевих споживачів.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top