Connect with us

Український погляд

Зеленський розважав за готівку тих, хто потім розстрілював Майдан

Без рубрики

Зеленський розважав за готівку тих, хто потім розстрілював Майдан

Українським олігархам вигідна влада Зеленського – при ній вони мають можливість красти, вважає народний депутат від «Європейської солідарності» Володимир Ар’єв.

Про це він сказав в ефірі марафону на «5 каналі».

«Хто такий Зеленський? Зеленський – ставленик олігархів. Той, хто розважав за готівку тих, хто потім розстрілював Майдан, розважав проросійських діячів, самого Путіна, Медвєдєва, Януковича і всю цю кліку. «95 квартал» ходив до них на корпоративи, розважав. Він ненавидітиме всіх тих, хто залишив його без тих заробітків», – наголосив нардеп.

«Вся ця крадівницька кліка готівкою давала «95 кварталу» величезні гроші. І Зеленський, як керівник всього того, жив з того, і подивіться на те, що він понакупляв собі», – сказав Ар’єв.

«Ці люди не хотітимуть жити в країні гідності, тому що вони всіх вважають бидлом. Вони всіх годують низькосортним продуктом і паразитують на всьому цьому», – вважає політик.

Нардеп наголосив, що олігархи, які мають загальнонаціональні канали, дуже зацікавлені, щоб усі скандали щодо Зеленського не доносилися до українців.

«Раніше вони так чи інакше підтримували інформаційні приводи, а зараз вони роблять вигляд, що цього не існує. Що Ахметов, що Коломойський, Пінчук, всі інші – вони роблять чіткі меседжі: «Нас ця влада влаштовує, тому що при ній ми можемо красти, ми можемо отримувати від уряду все, що ми хочемо», – резюмував Ар’єв.

 

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top