Connect with us

Український погляд

Зеленський планує відновити проєкт Петра Порошенка, який сам рік тому закрив

Без рубрики

Зеленський планує відновити проєкт Петра Порошенка, який сам рік тому закрив

Президент України Володимир Зеленський вважає за необхідне відновити Раду регіонального розвитку, яка зможе покращити комунікацію між центральною владою і владою на місцях.

Про це чинний глава держави написав на своїй сторінці у Facebook до Дня місцевого самоврядування, яке відзначається 7 грудня.

“Одним з найбільш перспективних напрямків вважаю реанімацію Ради регіонального розвитку, яка дасть змогу суттєво покращити комунікацію між мерами, головами обласних адміністрацій, центральними органами влади”, – заявив Зеленський.

Зазначимо, у квітні 2015 року п’ятий президент Петро Порошенко створив Раду регіонального розвитку “з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування”.

Цю раду скасував його наступник, чинний президент Володимир Зеленський, у грудні 2019 року. Того ж місяця він створив Раду розвитку громад та територій “з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування”.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top