Connect with us

Український погляд

Зеленський накричав на Єрмака за втрату контролю над владою

Без рубрики

Зеленський накричав на Єрмака за втрату контролю над владою

Відразу два наближені до Офісу Президента, джерела заявили, що вчора між Зеленським та главою його офісу виник конфлікт.

Під час сварки президент на підвищених тонах відчитував Єрмака за погану роботу з депутатами Верховної Ради, і безпосередньо зі слугами.

Причини зрозумілі: Рада відмовляється підтримати ініціативу Зеленського щодо розпуску Конституційного Суду. Більше того, приватний мотиваційний спіч гаранта його ж депутати зливають в пресу, виставляючи «найвеличнішого» на посміховисько.

Врешті, замість законопроекту Зеленського парламент розгляне пропозицію Дмитра Разумкова, який в період конституційної кризи намагається максимально дистанціюватись від Банкової і взяти на себе контроль над частиною фракції слуг.

Цікаво, що факт такої розмови – це ще один злочин Зеленського, за який передбачена кримінальна відповідальність, і за який він, до речі, обіцяв скласти мандат. Справа в тому, що завхоз ОП не може «працювати» з депутатами – це означає прямий тиск Зеленського на ще одну незалежну гілку влади заради втілення власних капризів.

Можна констатувати кінець «медового місяця» Єрмака і Зеленського. Минулого очільника ОПУ Богдана Зеленський після подібного конфлікту перестав возити всюди з собою, а згодом звільнив. Тож будемо стежити, чи зміниться роль Єрмака.

Зелені Чоловічки

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top