Connect with us

Український погляд

Зеленський має тваринний страх перед Путіним, який відігрує на Порошенку

Без рубрики

Зеленський має тваринний страх перед Путіним, який відігрує на Порошенку

Президент України Володимир Зеленський має тваринний страх перед президентом Російської Федерації Путіним та російським напрямком в цілому, який він відігрує на 5-му президенті України Петрі Порошенку.

Про це заявив політолог Володимир Цибулько.

“Якщо говорити про психологію, то своїм вибаченням перед Кадировим – Зеленський настільки переляканий цілого напрямку російського. В нього просто тваринний страх перед Путіним, перед Кадировим, перед Росією. Але йому треба на комусь відігруватися. Тобто оця інерція виборчої кампанії – Зеленський так і не вийшов з президентської виборчої кампанії.

Він все ще думає, що Порошенко спить і бачить, як, наприклад, взяти 300 ветеранів війни і винести його з Банкової. Зеленський точно знає, що мільйони на захист влади Зеленського не вийдуть. І він знає про те, що патріотичні сили в разі загрози державі, вони просто єдині, хто стануть захищати державу. Тому Зеленський для того, щоб виглядати більш міцним і впевненим, обрав для себе мішень Порошенка”, – зазначив політолог.

Володимир Цибулько додав: “Порошенко – інтелектуал. І якщо Зеленський хоче помірятися біцепсами, то хай спочатку поміряється лівою чи правою півкулями мозку. Знаннями мов, наприклад.

Він просто нікчема перед Порошенком. І тому він вважає, якщо він буде боротися з інтелектуалом Порошенком, то він буде таким же інтелектуалом як Порошенко. Тому хай хоч заговорить румунською мовою для початку – однією з багатьох, якими володіє Петро Порошенко”.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top