Connect with us

Український погляд

Зеленський заявив, що Україна не отримає вакцину вчасно через провину «попередників»

Без рубрики

Зеленський заявив, що Україна не отримає вакцину вчасно через провину «попередників»

Президент України Володимир Зеленський визнав, що Україна не отримає вакцину від коронавірусу в числі перших, що пов’язано з втратою позицій країни.

Про це він сказав в інтерв’ю The New York Times, повідомляє прес-служба глави держави, зазначають Патріоти України.

“Я зіткнувся з тим, що втрачені позиції України в світі і Європі з точки зору пріоритетності країн. Ми не входимо в список країн, які першими отримують вакцину. Я не знаю, скільки десятиліть втрачено за час незалежності, але це є, і я визнаю цей факт”, – заявив пан Зеленський.

Він додав, що зараз США і Велика Британія могли б дуже сильно вплинути на те, щоб Україна була серед тих країн Європи, які отримають вакцину першими. Президент зазначив, що російську вакцину “Супутник” вже пропонують в українському інформаційному просторі – Росія використовує для цього телеканали, зокрема українські, які є союзниками політики Російської Федерації, і це частина інформаційної війни.

“Звичайно, пояснити українському суспільству, чому, якщо Америка і Європа не дають тобі вакцину, ти не повинен брати її в Росії, – будь-якій людині, яка помирає, пояснити це неможливо. Інша справа, що ми не повинні допускати того, щоб Україна приймала російську вакцину, яка не пройшла всі випробування”, – підкреслив Зеленський.

Президент запевнив, що Україна буде рятувати своїх людей і боротися за те, щоб партнери надали вакцину, яка підтверджена – Moderna, Pfizer, AstraZeneca.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top