Зеленський відкинув Україну від членства в НАТО на десяток років

Наші дипломатичні джерела підтвердили існування консенсусу в НАТО про надання Грузії Плану дій щодо членства.

Це передостанній крок для держави, яка прагне повноцінної інтеграції в систему колективної безпеки країн НАТО. ПДЧ можна порівняти з останніми іспитами перед врученням диплому – роботу ще зробити треба, але ти вже за крок до мети.

Чому для нас показовий успіх Грузії?

Бо поряд з Грузією, України в планах НАТО немає, хоча в період з 2014 по 2019 роки ми рухались пліч-о-пліч до спільної цілі. Але після появи Зеленського на Банковій Україна припинила боротись за НАТО.

Минулого року, під час Парламентської асамблеї НАТО в Лондоні, Україна мусила оновити заявку для одержання ПДЧ – влада тоді злякалась це зробити перед очною зустріччю Зеленського з Путіним. Не зробила цього й пізніше.

Брехлива тактика Зеленського: «не стукатись в двері», а чекати поки представники НАТО самі почнуть оббивати пороги Банкової, щоб взяти нас в Альянс.🤦‍♂️ Для цього нова українська влада говорила про зміцнення і розбудову армії та перехід на військові стандарти Євроатлантичного блоку.

Що маємо в реальності? Зупинка і згортання ракетних програм в Україні, провал оборонного замовлення на 2020, знищення реформи харчового, речового та житлового забезпечення військовослужбовців, плани про скорочення армії, реорганізація Укроборонпрому для банкрутства та знищення стратегічних підприємств ВПК, etc.

Через це Україна втратила пріоритетність на вступ в Альянс, поки інші систематично рухались о мети.

Дійсно, Зеленський жодного разу публічно не сказав, що не поведе Україну в НАТО, але всі його дії спрямовані на те, щоб Україна опинилась якнайдалі від членства. Ніби він дав комусь таємну обіцянку, що не допустить вступ України в Альянс.

Зараз нам вдруге потрібно починати здобувати репутацію надійного партнера – пройти той самий шлях, який Україна здолала з 2014р.

Це означає, що в найближчому десятилітті українці так і не відчують всі переваги колективної безпеки НАТО. На жаль…

Зелені Чоловічки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *