Connect with us

Український погляд

Заступник Єрмака покривав знущання міліції над активістами Майдану

Без рубрики

Заступник Єрмака покривав знущання міліції над активістами Майдану

Представники громадськості нагадали президенту Володимиру Зеленському про те, що в його офісі працює людина, яка виступала на боці злочинної влади під час Революції Гідності.

Про це йдеться в повідомленні Центру прав людини ZMINA, передає Цензор.НЕТ.

“Цього дня (День гідності та свободи. – Ред.) хочемо нагадати президенту Зеленському, що заступником керівника Офісу президента України працює людина, яку пов’язують із насильством влади проти демонстрантів під час Євромайдану.

Йдеться про Олега Татарова, який за часів Януковича і під час Революції Гідності працював заступником начальника Головного слідчого управління МВС. Він неодноразово публічно заявляв про непричетність міліції до насильницьких дій і вбивств, робив заяви, що міліція не використовувала вогнепальну зброю проти учасників протесту, що ті “стріляли у себе самі”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що “такі кадри в Офісі президента – це не про гідність”.

“Нагадуємо про вимогу 30 правозахисних організацій звільнити Татарова з обійманої посади і в майбутньому не допускати призначень на відповідальні високі політичні посади осіб, які виправдовували і покривали масові злочини та порушення прав людини”, – резюмують автори звернення.

Зеленському нагадали про заступника Єрмака, який покривав насильство міліції на Майдані: Такі кадри, як Татаров, - це не про гідність 01

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top