Connect with us

Український погляд

Журналісткою на 112 каналі стала донеччанка, яка виганяла у 2014 році бійців ЗСУ

Без рубрики

Журналісткою на 112 каналі стала донеччанка, яка виганяла у 2014 році бійців ЗСУ

У мережі опублікували архівну фотографію журналістки телеканалу “112 Україна” Дар’ї Чирах, на якій вона тримає плакат з георгіївською стрічкою і закликом “врятувати” Донбас від української армії.

Архівним знімком поділився на своїй сторінці у фейсбуці журналіст ТСН Антон Страшко.

“Врятуйте від української армії, але дозвольте навчатися й працювати в Україні”, – підписав знімок Страшко.

Фото, де Чирах тримає плакат, датоване 29 травня 2014 року. Наразі акаунт із відповідною світлиною видалено.

Чирах підтвердила автентичність фото та розповіла, навіщо його опублікувала. Вона заявила, що фотографію зробила у 2014 році, тепер їй за це дуже соромно.

“Гадаю, всі ви вже побачили пост із моїм фото з 2014. Тоді я ще була дитиною, вдома починалась війна, мені було страшно, а навколо була пропаганда. Коли ти не розумієшся на політиці і тому, що відбувається навколо – саме пропаганда і страх на тебе відмінно діють. Я не можу сьогодні виправдатись, що було тоді в голові – зовсім не розумію. Однак та 14-річна дитина і сьогоднішня 20-річна дівчина – це різні люди із різними поглядами на життя. Я давно живу, навчаюся і працюю в Україні. Я любила її в дитинстві, коли на перше вересня співали гімн України, я люблю її й сьогодні, коли дивлюсь наше кіно, слухаю пісні українських виконавців і живу у вільній, красивій і чудовій країні. Так, я колись зробила помилку, зробила ту світлину. Зараз мені неймовірно соромно за це. Але, прошу, не треба цькувати мене через помилки дитинства. Кожен колись робив щось неправильне. Мені сьогодні доводиться платити за моє “неправильне”, — написала вона у фейсбуці в понеділок, 11 січня.

Додамо, що “112 Україна” – канал із пулу кума Путіна Віктора Медведчука, який проводить в Україні проросійську інформаційну політику.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top