Connect with us

Український погляд

Жителі Донбасу пошкодують, що отримали російські паспорти

Без рубрики

Жителі Донбасу пошкодують, що отримали російські паспорти

Люди, що живуть нині в ОРДЛО, які отримали російське громадянство, зможуть залишитися жити на Донбасі після деокупації, але вже в іншому статусі.

Статус іноземця, який живе в Україні, отримають після деокупації жителі Донецької та Луганської областей, які отримали паспорти РФ. Вони можуть або залишитися жити на території України, або виїхати в Росію, повідомляє Діалог.UA.

Про це в інтерв’ю хорватському каналу N1 сказав віце-прем’єр-міністр України, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

За його словами, Україна буде використовувати досвід інших країн, зокрема, Хорватії. Вона, нагадаємо, надала тим же сербам і громадянам інших колишніх республік Югославії можливість вибрати: жити людині на території Хорватії на правах іноземця або ж відбути в країну, громадянином якої людина є.

“Абсолютно правильно поступила Хорватія, яка дала людям можливість вільно приймати рішення і захищати права національних меншин”, – сказав Рєзніков.

За його словами, історично склалося так, що на Донбасі живуть представники різних діаспор, тому у людей з паспортами інших країн не буде проблем з соціалізацією.

Варто нагадати, що в “народних республіках Донбасу” жителям “влада” до сих пір нав’язує російські паспорти. При цьому бойовики нарікають, що кампанія по їх отриманню йде не такими швидкими темпами, як від них цього вимагають російські куратори.

Зокрема так званий ватажок “ЛНР” Леонід Пасічник недавно заявив, що в “республіці” видано близько 150 тисяч російських паспортів.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top