Екс-начальник штабу ВМС, якого підозрювали у роботі на РФ, призначений у Командування ООС

Спочатку відсторонений, а потім звільнений з посади, начальник штабу ВМС ЗС України капітан першого рангу Роман Гладкий призначений заступником начальника штабу у Командування Об’єднаних сил.

Про це повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на власні джерела у Генеральному штабі ЗСУ.

З Військово-Морських Сил ЗС України його було звільнено через недоліки у службовій діяльності та зараховано у розпорядження Міністра оборони України.

Серед таких недоліків джерела Українського мілітарного порталу називають підозри у корупції та шпигунстві на користь Росії .

Підозри корупції озвучені через виявлені недоліки за результатами перевірки МО України однієї з військових частин ВМС ЗС України.

До підозр у шпигунстві рахували зокрема наявність російського громадянства у його дружини, яка мешкає в окупованому Криму разом з донькою, що виступає за Центральний спортивний клуб армії Росії.

Донька Романа Гладкого разом з тренеромНагороди доньки Романа Гладкого

Серед іншого називались й інші зв’язки з російськими спецслужбами які згодом потрапили у сюжет ТСН під назвою «ФСБ РФ намагалася завербувати заступника командувача ВМС України – українська контррозвідка».

Відео:

У самому відео йдеться, що справа ще не завершена та у подальшому він обіцяє дати розширений коментар для журналістів.

Даю слово офіцера, що як тільки це закінчиться, я з вами поспілкуюсь. Зараз це тільки зашкодить нашій загальній справі.

Проте за два роки інформації про розвиток справи по Роману Гладкому оприлюднено не було, але через рік вже у травні 2019 року він був загаданий пресслужбою Операції об’єднаних сил як керівник Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії.

Скріншот з посту пресслужби Операції об'єднаних сил

Ще через півтора року капітан першого рангу Роман Гладкий був призначений Заступником начальника штабу Командування Об’єднаних сил ЗСУ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *