Експерти Bellingcat та США знімуть розслідування про держзраду Зеленського та Єрмака

Міжнародні журналісти-розслідувачі знімають фільм про державну зраду офісу Зеленського у справі вагнерівців.

Зрив спецоперації українських контррозвідників по затриманню 28 російських терористів з ПВК «Вагнер», які воювали на Донбасі, зацікавив журналістів Bellingcat.

❗️Наразі вони знімають цілий документальний фільм про державну зраду в найвищих ешелонах влади України. Їхня знімальна група вже в Києві і навіть взяла інтерв’ю в кількох учасників викриття державної зради офісу Зеленського, зокрема в журналіста Юрія Бутусова.

Зеленському з Єрмаком є від чого напружитись: над фільмом безпосередньо працює Христо Грозев – журналіст, який напередодні допоміг встановити усіх ФСБешників, які брали участь в отруєнні Навального. Саме ці журналісти дізнались, що «грізна» російська спецслужба отруїла труси політик, а сам Навальний вижив, бо пілот швидко посадив літак.

❓Що значить розслідування Bellingcat для Банкової? Про зрив важливої спецоперації із затримки міжнародних терористів через витік інформації з президентського кабінету дізнаються у всіх західних країнах світу. Якщо тактика Зеленського була ігнорувати проблему і спростовувати саме існування спецоперації, то зараз він отримає міжнародний резонанс цієї справи!

Нагадаємо, в розробці і втіленні спецоперації української контррозвідки брали участь також партнери з НАТО, зокрема США. Після зливу інформації про спецоперацію довіра до української розвідки серйозно похитнулась в очах стратегічних союзників. І поки не покарають винних за цей провал, відновити довіру на попередній рівень не вдасться.

Це розслідування журналістів заганяє Зеленського в глухий кут, коли йому доведеться провести незалежне розслідування та знайти того крота, що працює в Офісі президента. І Зеленському ще пощастить, якщо він зуміє переконати всіх, що він був не в курсі, коли ми всі кричали про зраду.

Тож чекаємо на новорічний подарунок від міжнародних журналістів з Bellingcat

Зелені Чоловічки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *