Connect with us

Український погляд

Дубінський заявив, що «Слуга народу» програла на виборах через «реванш Порошенка»

Без рубрики

Дубінський заявив, що «Слуга народу» програла на виборах через «реванш Порошенка»

Результат “Слуги народу” на місцевих виборах міг бути кращим.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на своєму Ютуб-каналі заявив нардеп СН Олександр Дубінський.

На думку нардепа “опитування Зеленського” не надто збільшило явку виборців на дільниці.

“Воно привернуло увагу до місцевих виборів, але явку якщо і допомогло збільшити, то не на дуже багато. Тому що питання самі не зачепили. Але результати мені сподобалися. Дуже сподобалися. Вільна економічна зона на Донбасі – однакова кількість людей “за”, однакова кількість людей “проти”. Україна втомилася від Донецька і його проблем, від Донецька і Луганська, і від війни. Це ключова відповідь, яку я отримав з президентського опитування. Це головний результат, який отримав Офіс Президента. Цей вододіл 50 на 50 – ключовий комунікаційний виклик, з яким має боротися Офіс Президента, сам президент, Кабінет Міністрів, РНБО. Це ключова українська проблема”, – заявив Дубінський.

Також нардеп заявив, що не задоволений результатами місцевих виборів. “Ми могли краще. Стартові позиції були відмінні і можливості були колосальними. Повнота влади сконцентрована в одних руках. Але пох#їзм, непрофесіоналізм і довбо#бізм зробили свою справу. … Виборець показав нам х#й”, – акцентував нардеп.

Також Дубінський вважає, що зараз відбувається “реванш Порошенка” по всій країні: “Порошенко, якого ще рік тому було затоптано, (..) тепер на коні і розповідає про поразку, і про те, що реванш, і що він повертається”.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top