Connect with us

Український погляд

Дмитро Ярош: «Я би пішов на мирову з Порошенком на місці Зеленського»

Без рубрики

Дмитро Ярош: «Я би пішов на мирову з Порошенком на місці Зеленського»

Президенту України Володимиру Зеленському варто шукати порозуміння з колишнім очільником держави Петром Порошенком.

Про це розповів командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош в етері програми телеканалу Еспресо «Студія Захід з Антоном Борковським».

«Страшні речі відбуваються. І за це ніхто не несе відповідальності. І, що б я зробив на місці Зеленського, я би забув про чвари з попереднім президентом, бо зрештою Петро Олексійович, хоч я не є його прихильником і маю до нього цілу купу зауважень, але заради держави, заради порятунку економіки, заради можливих досягнень у секторі національної безпеки й оборони, я би з ним пішов на мирову», – сказав Ярош.

За його словами, для досягнення цих цілей Зеленському варто запропонувати Порошенку прем’єрський пост. Також Ярош підкреслив, що Зеленському потрібно йти на контакти з представниками патріотичних сил.

«Контакти з ОПЗЖ, які у них відбуваються постійно і регулярно, призведуть до повстання українських патріотів в державі», – підкреслив Ярош.

Зазначимо, раніше Петро Порошенко вже заявляв, що президент Зеленський віддав правоохоронні й судові органи під контроль поплічникам Віктора Януковича.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top