Connect with us

Український погляд

Гірше не буде: «Укренерго» готує план віялових відключень електроенергії у 2021 році

Без рубрики

Гірше не буде: «Укренерго» готує план віялових відключень електроенергії у 2021 році

«Укренерго» аргументує введення віялових відключень електроенергії тим, що на складах бракує вугілля для того, щоб підтримувати генерацію в період морозів.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст, екснардеп Сергій Висоцький, передає Цензор.НЕТ.

«Ми всі спостерігаємо, як наростають кризові явища в енергетиці. І тарифи — це просто відлуння хаосу. До мене в руки потрапив один документ. Це лист від голови правління «Укренерго» до в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка.

Цим листом «Укренерго» просить міністерство погодити план віялових відключень електроенергії. В цьому листі «Укренерго» в тому числі визнає, що на складах бракує вугілля для того, щоб підтримувати генерацію у період морозів», — повідомив журналіст.

«Останній раз віялові відключення електроенергії відбувалися в Україні в кінці 90-х. Гостру фазу війни, внаслідок якої в нас випарувалося 20% економіки ми пройшли без такого колапсу в енергетиці. Навіть встигли відмовитися від російського газу! Дякуємо Володимиру Олександровичу та його оточенню за професійність! Відкинути країну на два десятиріччя назад за 1,5 роки — це справді досягнення! » — резюмував Висоцький.

Укренерго готує план віялових відключень електроенергії 01
Укренерго готує план віялових відключень електроенергії 02

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top