Connect with us

Український погляд

Глава СБУ Миколаївщини зустрічається з громадянами РФ та товаришує з любителем «Новоросії»

Без рубрики

Глава СБУ Миколаївщини зустрічається з громадянами РФ та товаришує з любителем «Новоросії»

Глава Управління СБУ в Миколаївській області Віталій Герсак регулярно зустрічається з росіянами при тому, що інструкції Служби забороняють зустрічі з іноземцями. ДБР відмовилося порушувати справу.

Про це повідомляє в фейсбуці народна депутатка «Голосу» Соломія Бобровська, інформує Цензор.НЕТ.

«Ми з командою направили депутатське звернення до СБУ, адже отримали інформацію, що очільник Миколаївського СБ Віталій Герсак регулярно зустрічається з громадянами РФ з сумнівною репутацією. Є навіть відеодокази, які гуляють по мережі. В одній з внутрішніх інструкцій СБУ зустрічі з іноземцями (окрім оперативної роботи) без дозволу керівництва суворо заборонені», — написала вона.

Бобровська направила звернення в СБУ, але отримала відповідь про те, що інформацію про проведення або непроведення стосовно особи оперативно-розшукової діяльності розголошувати не можна.

«Внутрішній відділ фактично прикрився контррозвідувальною таємницею і по суті сказав народному депутату: якщо і зустрічався, то це не ваша справа», — вважає Бобровська.

Ще одне звернення вона направила в ДБР і Офіс генерального прокурора. У ДБР відповіли, що підстав для початку кримінального провадження немає. З Офісу Президента відповідь ще не прийшла.

«За інформацією з моїх джерел, пан Герсак не тільки любить обіди з громадянами РФ, а й дружить з Єгором Клецовим, любителем Новоросії, який не так давно погрожував Вахтангу Кіпіані», — додала Бобровська.

Глава СБУ Миколаївщини Герсак регулярно зустрічається з громадянами РФ сумнівної репутації, - нардепка Голосу Бобровська 01
Глава СБУ Миколаївщини Герсак регулярно зустрічається з громадянами РФ сумнівної репутації, - нардепка Голосу Бобровська 02

Глава СБУ Миколаївщини Герсак регулярно зустрічається з громадянами РФ сумнівної репутації, - нардепка Голосу Бобровська 03
Глава СБУ Миколаївщини Герсак регулярно зустрічається з громадянами РФ сумнівної репутації, - нардепка Голосу Бобровська 04

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top