Генштаб хоче заборонити бійцям ЗСУ розповідати про зраду у лавах армії

Штаб ООС намагається приховати справжні настрої українських бійців і жителів прифронтових населених пунктів.

Про це пише у Facebook журналіст Олександр Махов, передають Патріоти України 26 вересня 2019 року.

“Є підозра, що штаб Операції об’єднаних сил / Joint Forces Operation і Віктор Шубець навмисно коригує картинку для телевізора щодо реальної ситуації на фронті. Картинка, яку намагається створити штаб ООС така – українська армія нікуди не просувається, а думка звичайних бійців в окопах та жителів прифронтових населених пунктів щодо розведення – некоректна”, – зазначив він.

За словами журналіста, після виходу сюжету із Золотого (де має відбутися розведення сторін), в якому бійці і місцеві жителі висловлювалися проти розведення – на цю ділянку фронту (позиції армійців) повністю закрили доступ для журналістів на невизначений термін.

Також він стверджує, що після виходу сюжету на “ТСН” про просування бійців на околиці окупованої Горлівки – на цю ділянку фронту теж повністю закрили доступ для журналістів на невизначений термін.

Крім того, за словами Махова, командувач ООС Володимир Кравченко з початку своєї роботи на цій посаді ухиляється від зустрічі з воєнкорами центральних телеканалів. При цьому з проханням про зустріч воєнкори неодноразово зверталися через прес-службу штабу ООС.

Журналіст також зазначив, що на заходи, які проводяться на території проведення ООС за участю Кравченка, запрошуються лише окремі телевізійні групи телеканалів.

“Тема “розведення сторін” активно обговорюється в окопах серед бійців та серед мешканців прифронтових населених пунктів – Зайцевого, Золотого та інших. Але замість роз’яснень – ігнорування”, – написав він.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *