Connect with us

Український погляд

Генштаб знищив матеріали про вторгнення Росії до Криму

Без рубрики

Генштаб знищив матеріали про вторгнення Росії до Криму

Колишній начальник Генерального штабу ЗСУ Володимир Замана заявив, що в ГШ знищили документи про вторгнення російської армії до Криму і спроби Збройних сил чинити опір.

В інтерв’ю головній редакторці “Гордону” Олесі Бацман генерал-полковник розповів, що його захист отримав таку відповідь у Генштабі (щоб подивитися документи, доскрольте сторінку до кінця).

У відповіді помічника командувача з правової роботи – начальника юридичної служби Повітряних сил ЗСУ Сергія Дубровського від 6 жовтня – йдеться, що інформація і документи про те, коли вперше і скільки разів протягом лютого – березня 2014 року російські літаки й вертольоти вривалися в повітряний простір України над територією Криму, відсутні “через їхнє знищення відповідно до акта на знищення №1781 дсп від 22 грудня 2017 року”.

Також немає інформації про спроби ЗСУ знищити зазначену авіацію. Вона ліквідована указом №293 нт від 26 травня 2016 року.

“Це парадоксальні речі. У нас є матеріали – розпорядження, укази, – яким 30-50 років. А ці (документи) ні з того ні з сього (знищили). Я можу тільки здогадуватися (чому це відбулося). Міністр оборони не мав права, і він не взяв би на себе таку відповідальність знищити такі матеріали. Це тільки розпорядження згори. Яка причина? Або приховати свою бездіяльність, або приховати свій намір. Тому що це дуже важливі матеріали”, – упевнений Замана.

Відповідь Генштабу про знищення документів.
Відповідь Генштабу про знищення документів.
Відповідь Генштабу про знищення документів.

Нагадаємо, що Володимир Замана обіймав посаду керівника Генерального штабу ЗСУ з лютого 2012 року по 19 лютого 2014 року. З 22 лютого по червень 2014-го він був уповноваженим Верховної Ради з контролю за діяльністю Міністерства оборони України. 25 лютого 2019 року Заману внесли в базу “миротворця” як “агента впливу Росії в Україні”.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top