Connect with us

Український погляд

В Раду Федерації РФ внесли питання про використання військ країни за кордоном

Без рубрики

В Раду Федерації РФ внесли питання про використання військ країни за кордоном

18 листопада у порядок денний верхньої палати російського парламенту — Ради Федерації — включили питання про використання збройних сил РФ за межами Росії

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна«.

«Про використання Збройних Сил Російської Федерації за межами території Російської Федерації. Вносять Комітет Ради Федерації з оборони та безпеки, Комітет Ради Федерації з міжнародних справ, Комітет Ради Федерації з конституційного законодавства і державного будівництва», — йдеться в порядку денному.

Це питання стоїть першим у порядку денному Ради Федерації.

Доповідачами виступлять повноважний представник президента РФ в Раді Федерації Артур Муравйов, голова комітету з оборони і безпеки Віктор Бондарєв, глава комітету з міжнародних справ Костянтин Косачов, керівник комітету з конституційного законодавства і державного будівництва Андрій Клішас.

  • Нагадаємо, 1 березня 2014 року президент Росії Володимир Путін подав на розгляд Ради Федерації звернення щодо використання російських збройних сил на території України. Рада Федерації підтримала пропозицію Путіна одноголосно: «за» проголосували усі 90 депутатів верхньої палати парламенту. Депутат Олександр Клішас заявив, що прохання про військове втручання нібито висловив особисто усунений президент України Віктор Янукович.
Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top