Connect with us

Український погляд

Військовий радник Єрмака вважає виборвців Зеленського «довбо**бами»

Без рубрики

Військовий радник Єрмака вважає виборвців Зеленського «довбо**бами»

Радник глави офісу президента Олексій Арестович підтвердив свій невтішний відгук про виборців президента України Володимира Зеленського, який він залишив на своїй сторінці в соцмережі 31 березня 2020 року.

Про цей пост у соцмережах нагадав Арестовичу головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов в ефірі ток-шоу Наталі Влащенко “Народ проти” на телеканалі “Україна 24” і запитав чи не змінилася думка Арестовича за час роботи в ОП.

“Треба розділити мою позицію. Якщо приватно, то я можу сказати, що не тільки виборці Зеленського, а й деякі посадові особи і журналісти іноді мені здаються цими довбо###### і зараз. Це якщо особисто. Як офіційна особа, я не можу називати жодного громадянина України поганими словами.

Я всіх люблю попри політичне забарвлення, приналежність до партій, не зважаючи на їхню думку і зміни їхньої думки … Я вважаю, що це хороші люди, громадяни…”, – відповів Арестович.

Ви досі вважаєте виборців Зеленського довбо######? - Як офіційна особа, можу заявити, що це хороші люди, - Арестович і Бутусов про прихильників президента 01

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top