Connect with us

Український погляд

Вихідці з Донецька жорстко побили бійця ЗСУ, який перебував у полоні бойовиків

Без рубрики

Вихідці з Донецька жорстко побили бійця ЗСУ, який перебував у полоні бойовиків

Вчора в центрі Києва певні особи побили військового на ім’я Іван. Прізвища воїна публікувати не буду, але людина героїчна: більше двох років провів в полоні, в який потрапив під час виконання бойового завдання в тилу ворога. В глибокому тилу – в окупованому Луганську. При чому, його з ще одним фахівцем своєї справи було затримано вже після успішного виконання завдання.
І вчора, в глибокому нашому тилу, в центрі Києва, Івана побили вихідці з Донецьку. Які перекрили проїзджу частину своєю автівкою і яким зробив зауваження Іван. Доречі, Іван лежав в госпіталі, послаблений наслідками COVID-19.

Звісно, донеччане “хазяєва” на нашій землі і терпіти не можуть, коли їм роблять зауваження. Тому удвох вистрибнули з свого BMW і застосували фізичну силу. А після цього, ще й протаранили бампером машину Івана (який був разом з дружиною). Нашого воїна знову доставлено в госпіталь.

Але, порушники порядку не врахували певних обставин і наслідків. Думаю, тепер ці обставини і наслідки їм пояснюють.

Я же хочу допомогти спільноті зрозуміти, які люди ходять поруч з нами. Тому публікую деякі дані з відкритих джерел про того, хто вважав себе господарем ситуації і життя в Києві – Свиридова Ігоря Вікторовича, 25.08.1968 року народження.

Первинна реєстрація: місто Донецьк, Київський район, буд. 11, кв. 18.
Теперішня реєстрація: місто Київ, вул. Харківське шосе, буд. 2-б, кв. 153 або м. Київ, Солом’янський район, бульвар Гавела Вацлва, 21/Б, кв. 190 (скоріш за все, купив ще одну квартиру).
Освіта: вища, Донецький комерційний інститут, товарознавство, час навчання: з 09.1990 по 05.1996.

Зареєстровані за ним авто:
1) АА0053ХР, BMW X7, 2020 року випуску, зареєстрований за Свиридовим І. 30.05.2020
2) АА0053ТХ, MERCEDES-BENZ AMG GT 63 S
3) LAND ROVER DEFENDED, 2020 року випуску, зареєстрований за особою 09.06.2020 року.
Брат: Свиридов Олександр Вікторович
дружина брата: Свиридова Леся

В принципі, громадянин Свиридов Ігор веде прихований стиль життя, дані про нього важко знайти у відкритих джерелах. Це може свідчити або про його недоброчесність, ведення ним протиправної діяльності. Або ж про належність до спеціальних служб України. Але, враховуючи те, що фахівці наших відповідних структур, в більшості своїй, не володіють подібними статками, то можливо уявити, що громадянин Свиридов працює на спецслужби іншої держави. Принаймі, саме вони себе ведуть так зухвало.

Викликає питання щодо швидкого збагачення Ігоря. Ще у 2012 році він шукав роботу в Житомирі на 4000 грн (працював адміністратором в ТБ Аванта, Житомир), а в 2020 році купує елітні авто. Привалило щастя? Звідки?

Дані з відкритих джерел, можуть бути неточними. Але якщо що, то вибачайте, нічого особистого. Просто нанесення побоїв нашим побратимам ми не прощаємо. І зухвалість.

Тимофей Гольц

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top