Connect with us

Український погляд

Вибори пройшли, але Порошенко за свої гроші купив кисневі концентратори та кисневі станції

Без рубрики

Вибори пройшли, але Порошенко за свої гроші купив кисневі концентратори та кисневі станції

До кінця року Петро Порошенко передасть до лікарень всі закуплені кисневі станції та концентратори. 

Про це заявив п’ятий Президент, лідер партії “Європейської Солідарності” під час телемарафону в ефірі телеканалів “Прямий”, “Еспресо” і “5 канал”.

“Коли ви кажете, що в країну завезено 10 мільйонів тестів, а це було ще в лютому –  ви брехали. Коли ви казали, що країна – лікарі, вчителя, вихователі дитячих садків забезпечені масками та засобами захисту ще в січні чи в  лютому, коли там було – ви брехали. Коли ви зараз кажете, що нас на сьогодні велика кількість вільних ліжок забезпечених киснем – ви брешете, зараз. Коли не можете пояснити., чому ви забрали 20 мільярдів у місцевих бюджетів і протримали їх дев’ять місяців і залишили людей без повітря”, – резюмував Петро Порошенко.

Він зауважив, що відсутність повітря це найгірше катування для людей. За його словами це злочин проти людства.

“Наша вимога дуже проста – перестаньте красти. Поверніть всі гроші з вашого “великого крадівництва”,- підкреслив п’ятий Президент України.

“Я хочу наголосити, що за три дні я забрав кисневі концентратори, кисневі станції, закупив це за власні кошти. І як тільки вони прийдуть, до кінця року все надійде все. Все, що я закупив я безкоштовно передаю в лікарні”, – заявив Петро Порошенко.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top