Connect with us

Український погляд

Венедіктова зірвала затримання заступника Єрмака, який репресував майданівців

Без рубрики

Венедіктова зірвала затримання заступника Єрмака, який репресував майданівців

Операція детективів НАБУ із затримання заступник голови ОП Олега Татарова зірвана. Про це повідомив головний редактор Цензор.нет Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомляє Бутусов, генеральний прокурор Ірина Венедиктова відсторонила від справи Татарова всіх чотирьох прокурорів САП, які вели справу Микитася і Татарова, і призначила процесуальним керівником в справі – себе і в.о. глави САП Максима Грищука, який раніше не займався цією справою.

За його словами, 2 грудня о 10:00 детективи НАБУ повинні були затримати заступника голови ОП Олега Татарова. Однак ніяких слідчих дій зробити не змогли.

Бутусов повідомляє, що співробітники НАБУ і САП шоковані цим рішенням і подібних прецедентів у своїй роботі ще не зустрічали. По суті підозрюваний врятований від затримання та притягнення до відповідальності шляхом відсторонення від посади прокурорів у справі.

За словами Бутусова, Зеленський, незважаючи на підозру НАБУ, відмовляється звільняти або хоча б усувати від роботи заступника глави свого Офісу, якого він призначив куратором роботи правоохоронних органів. Генеральний прокурор, призначена президентом, втручається в хід розслідування кримінальної справи проти найближчого співробітника президента, і блокує підготовлений арешт Татарова.

За даними джерел Цензор.Нет, вчора ввечері в Офісі президента Зеленський провів нараду щодо справи Татарова, і ОП прийняла рішення його захищати, нібито у НАБУ немає достатніх доказів. Однак сьогодні Вищий антикорупційний суд визнав звинувачення Микитася на адресу Татарова і його спільника – експерта МВС Дубоноса.

За словами Бутусова, у понеділок генпрокурор Ірина Венедиктова призначила заслуховування справи Татарова і Микитася в ОГПУ, за участю нових процесуальних керівників, із запрошенням відсторонених прокурорів САП. До цього моменту, очевидно, Татаров буде захищений від арешту НАБУ, і зможе використовувати своє службове становище, для того, щоб продовжити впливати на хід слідства і щоб уникнути кримінальної відповідальності.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top