Бутусов — Зеленському: «Це загинули ваші підлеглі, захисники України. Це ваша відповідальність»

Зеленський ухиляється від обов’язків Головнокомандувача. Президент не коментує вбивство українських воїнів і зрив свого розрекламованого “перемир’я”

Перемир’я на Донбасі знищено повністю – сьогодні вночі російські снайпери вбили двох українських воїнів у села Водяне, одного поранили.

Відповідні дії українських військ на даний момент не здійснюються, Україна відповіла на російську атаку і загибель воїнів … вимогою наради в ТКГ.

А Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський просто ганебно мовчить. Але ж перемир’я зірвано, люди загинули, виконуючи ваші накази. Треба мовчки дати наказ завдати у відповідь удар, і сказати те, що повинно – загибель наших бійців не залишиться без помсти.

Замість Зеленського зрив перемир’я коментує на сайті Президента України радник делегації, навіть не міністр оборони! Ну в якій країні таке бачено? І Україна у відповідь вимагає скликати Тристоронню контактну групу. Навіщо? Що ви хочете там почути від представників “ЛДНР”?

Пан Верховний Головнокомандувач, це загинули ваші підлеглі, захисники України. Ви не маєте права ухилятися – це ваша відповідальність. І нічия більше. Це не можуть коментувати ваші прес-секретарі, блогери, це ви зобов’язані робити.

І ви зобов’язані відповідати за те, що ви не проводите ніяких реформ в армії. Ви твердите про перемир’я не тому, що хочете зробити країну сильніше – а тому, що не маєте ніякого розуміння, що робити далі.

Обстріли намагаються приховувати в офіційній статистиці, але обстріли тривають. Йде війна. І проблема в тому, що Україна не має ніякої стратегії в цій війні. Президент заявив перед виборами, що “війна закінчиться до кінця року”. Треба визнати чесно – це було брехнею. Війна триватиме. І у нас немає структурної реформи в армії, немає реформи сил оборони. Тобто Україна не готується до зміни обстановки, виконується один план – бути терпілами і висловлювати стурбованість, коли знову вб’ють українського бійця. І лицемірно обманювати суспільство – “але ж зараз гине менше”. Рішення у війні може бути тільки військово-дипломатичне, а стріляти по “терпілам” можуть безкарно багато років. Це не рішення.

Головнокомандувач, який не виконує своїх обов’язків, також буде корисний для країни, як суд, який проводить антидержавні рішення.

Президент зобов’язаний ініціювати Рада національної безпеки і оборони за фактом виробити план дій на Донбасі.

Країна втомилася не з війни – країна втомилася від безпорадності і імпотенції влади.

Юрий Бутусов

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *