Блогер: «Володя не міг не вирости м*лоросом в такому оазисі Совка»

Володя просто не міг, не вирости малоросом, в такому оазисі совка. Совка, дух якого, ще з часів Брежнєва літає по квартирі мами Рімми і прохфесора.

Що я бачу на фото 2020 року? А бачу я фото 2000 — го року і фото 1990 — го року і навіть фото 1970 — го року. З моменту, як Володька народився, пішов в школу, став піонером, студентом, клоуном, і навіть президентом там нічого не змінилось.

Нічого не змінив ніхто. Ні його батьки, ні Володька який будучи мільйонером, ще до президентства міг би батькам допомогти, і навіть Вовка президент, також батькам не допоміг. Чому?

Цифра 1. На фото — відірвані обої, ну так собі з ким не буває, 2. Наклейка квіточки на плитці, мама Рімма — бунтар, вона подає нам знак, що хоче поміняти хоть щось, в цьому убогому сараї. Її лице так і волає про допомогу, не дивлячись, що до них приїхав любий син. 3. Якась поліетиленова салфетка з 90-х. На робочій поверхні кухні?

4. Наклейка на газовій духовці. Що за забобон, хто знає, чому не можна її зняти? 5. Розетка на висоті стандартів срср. Там серйозного ремонту ніколи не було. Хтось скаже це для зручності. Ні. Про це дізнаєтесь пізніше. 6. Труба, стальна , навіть не пвх, стояк центрального опалення. Нікому в голову не прийшло, щоб поставити котел і платити менше, а навіщо, якщо є субсидії.

7. Хрусталь з минулого, вічні стакани як і тарілки і виделки якими їли олів’є на новий рік, ще в 1987 — му. 8. Вершина впевненості, що минуле повернеться. Це радіорозетка, змонтована ще самим комуністом і передовиком праці, електриком Валєрою, одразу після вручення йому 284 — ї грамоти.

Чому я знаю? Тому що Валера з відчаю бухнув столичної і по п’яні змонтував її криво, аля ромбик. З тих пір її ніхто не чіпав, як і розетку з 5- го пункту. Володя просто не міг, не вирости малоросом в умовах, де нічого не змінилось за 50 років.

Розетка для радіо. Для радіо, Карл.

Стьопа Тернопільський

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *