Арестович: «Україна може погодитися на офіційне введення армії РФ на Донбас»

 під час засідань Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України (ТКГ), але присутність військовослужбовців РФ на Донбасі не виключена. Вони можуть патрулювати окуповану територію України разом з українськими військовими.

Про це повідомив радник з інформаційної політики Голови української делегації у Мінській групі. Олексій Арестович в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Питання введення російських миротворців на Донбас не обговорюється”, – заявив Арестович.

За його словами, цю проблему ніхто це не лобіює і не розглядає навіть в якості жарту.

“Це інформаційний супровід, росіяни вкидають різні версії, щоб посіяти паніку серед народу України, який, скажімо так, ще не зовсім вміє протистояти інформаційній агресії та дуже швидко реагує на будь-яку зраду”, — заявив Арестович.

Він заявив, що російські миротворці можуть офіційно бути присутніми на Донбасі в єдиному випадку.

“Я можу запевнити вас офіційно, що в жодному варіанті ніяких російських миротворців там бути не може. Єдине, що може бути – що певний час працюватимуть в рамках СЦКК (Спільний центр з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін – ред.), наприклад, спільні групи ОБСЄ, українських офіцерів і російських офіцерів, так було з 2014 року, які у якості спостерігачів є продовженням спостережної місії у ТКГ, вважайте”, — сказав представник України у ТКГ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *