Connect with us

Український погляд

Автор нового герба за часів СРСР висміював українців та малював «продажних бандерівців»

Без рубрики

Автор нового герба за часів СРСР висміював українців та малював «продажних бандерівців»

Переможець конкурсу на кращий ескіз великого Державного герба України Олексій Кохан у своїх ранніх роботах за радянської влади висміював українців. Про це повідомляє історик Олег Однороженко на своїй сторінці в Facebook.

За словами Однороженка, карикатури Кохана публікувалися в сатиричному журналі “Перець”, який виходив в Україні за часів СРСР.

На одному з малюнків Кохана зображений чоловік, який тримає в руці в шапку зі стрічкою кольорів державного прапора, поруч із ним стоїть валіза, на якій зображені свастика, герб України, символіка дивізії СС “Галичина” і логотип “Радіо Свобода”.

На самому “українці” видніється слід від ноги, ніби його штовхнули, а на голові – великий пластир. Карикатурний чоловік намагається продати душу чорту в метелику кольору американського прапора, в циліндрі і з кочергою в руці.

Американці на ранніх карикатурах Кохана зображені жадібними і войовничими. На малюнках вони постійно поруч з бомбами, якими загрожують Європі, всьому світу і навіть Богу.

“Невелика добірка “ранніх” проб пера Олексія Кохана на “геральдичну” тематику. Особливо прошу звернути увагу на “жёлто-блакитну” шапку “продажного бандерівця” в карикатурі з “американським” чортом. Це та ж шапка, що і на козаку в проекті 1997/2020″, – написав історик.

Він зазначив, що тризуб на валізі карикатурного “українця” такий же, як і на його проекті 1991 року. Однороженко з сарказмом додав, що стиль Кохана за 40 років не змінився і видна “тверда рука майстра”. Також історик впевнений, що «і радянський “блат” нікуди не подівся”.

“Тепер усім зрозуміло – звідки цей примітивний стиль у проекті “переможці” 2020?” – підсумував він.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top